X

Inscriere in Campanie

Înscrie codul unic de pe produsele promoţionale din campaniile active Baumit și poţi câștiga din mii de premii.


X

X

X

Intra in cont

Error message here!

Hide Error message here!

Forgot your password?

Error message here!

Error message here!

Hide Error message here!

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link to create a new password.

Error message here!

Back to log-in

Close
my.baumit.ro Info Campanii Info Produse Info Distribuitori Contul meu
Inscrie cod
Intra in joc

Premii

Premiu instant
Tricou

Premiu instant
Salopeta

Nivel 1
Ruleta

Nivel 1
Jacheta

Nivel 1
Bocanci

Nivel 1
Boxa portabila

Nivel 1
Bormasina

Nivel 1
Tableta

Nivel 2
Playstation 4

Nivel 2
Smart Phone

Nivel 2
Trotineta electrica

Nivel 2
Mixer de mana

Nivel 2
Ciocan rotopercutor

Nivel 2
Smart Watch

Nivel 3
Trusa de scule electrice

Nivel 3
Bicicleta electrica

Nivel 3
Smart TV

Nivel 3
Laptop

Marele premiu
Toyota HILUX

Produse

Baumit Beton

Baumit PlanoFix 10

Baumit PlanoFix 5

Baumit MM 50

Baumit Solido E225

Baumit Solido E160

Baumit Nivello Quattro

Baumit Nivello Duo

Baumit FinoBello

Baumit FinoGrande

Baumit GlemaBrillant

Baumit FeinPutz Aussen

Baumit EdelPutz Spezial

Baumit Manu 4

Baumit DuoContact

Baumit Baumacol PremiumFuge

Baumit Baumacol FlexTop+Fibre

Baumit Baumacol FlexUni

Baumit Baumacol ProPlus

Baumit Baumacol Basic

Baumit KlimaWhite

Baumit KlimaMPI

Baumit KlimaFino

Baumit KlimaColor

Baumit KlimaDekor

Baumit KlimaFinish

Baumit KlimaPrimer

Ce trebuie sa faci

Pe fiecare din produsele participante vei gasi un COD RAZUIBIL pe care il poti inscrie in contul tau din aplicatia MyBaumit sau my.baumit.ro
Odata inscris, contul tau va fi alimentat cu un numar de 5 puncte asociat uneia din cele 4 CULORI aferente celor 4 grupe de produse participante.
Punctele acumulate si culoarea acestora iti vor da dreptul de a participa la tombole pentru premii de NIVELUL 1, 2 sau 3.
Punctele folosite se vor scadea din contul tau dar poti oricand alimenta contul cumparand mai multe produse si inscriind noi coduri
Pentru a avea access la PREMIUL CEL MARE trebuie sa fi inscris in concurs cel putin cate 1 PUNCT DIN FIECARE CULOARE.

Castigatori

Bocanci
08.07.2020 - Madalin Florin Dejeu
25
Boxa portabila
08.07.2020 - Viorel Grigoras
50
Bormasina
08.07.2020 - Ioan Cojocar
75
Ruleta
08.07.2020 - Liviu Ostasuc
5
Tableta
08.07.2020 - Laurentiu David
100
Jacheta
08.07.2020 - Ciprian Tecsa
10
Bocanci
07.07.2020 - Mihai Tudor
25
Boxa portabila
07.07.2020 - Maria Bacs
50
Jacheta
07.07.2020 - Mihăiță Macovei
10
Tableta
07.07.2020 - Mioara Galea
100
Bormasina
07.07.2020 - Levente Szabo
75
Ruleta
07.07.2020 - Pauna Adrian
5
Ruleta
06.07.2020 - Cristian Mitrescu
5
Boxa portabila
06.07.2020 - Mioara Galea
50
Bocanci
06.07.2020 - Viorel Lepadatu
25
Bormasina
06.07.2020 - Alina maria Lupu
75
Jacheta
06.07.2020 - Constantin Gabriel Sandu
10
Tableta
06.07.2020 - Sorin Domiloiu
100
Bocanci
05.07.2020 - Diana-Larisa Toma
25
Trotineta electrica
05.07.2020 - Andrei Vanța
100
100
Smart Watch
05.07.2020 - Andrei Vanța
100
100
Playstation 4
05.07.2020 - Andrei Vanța
100
100
Tableta
05.07.2020 - Alina maria Lupu
100
Boxa portabila
05.07.2020 - Alina maria Lupu
50
Jacheta
05.07.2020 - Robert Dobra
10
Bormasina
05.07.2020 - mircea dragan
75
Ruleta
05.07.2020 - alexandra sorina muntean
5
Ruleta
04.07.2020 - Vrincianu Nicu
5
Tableta
04.07.2020 - Alexandru Custura
100
Bocanci
04.07.2020 - Vlad Cojocaru
25
Jacheta
04.07.2020 - Marius Iancu
10
Boxa portabila
04.07.2020 - Marius Iancu
50
Bormasina
04.07.2020 - Cornel Costache
75
Boxa portabila
03.07.2020 - Laurentiu Iovescu
50
Jacheta
03.07.2020 - Neculai Aciobanitei
10
Smart Phone
03.07.2020 - Vilmos Miklos
100
100
Ruleta
03.07.2020 - Alberto Rogojina
5
Bormasina
03.07.2020 - Cristina Ștefania Dumitrașcu
75
Tableta
03.07.2020 - Mónika Csillag
100
Bocanci
03.07.2020 - Sandor Kacso
25
Bormasina
02.07.2020 - bela madaras
75
Jacheta
02.07.2020 - Razvan Matei
10
Tableta
02.07.2020 - NOVAC Catalin
100
Bocanci
02.07.2020 - Nicolae Dan
25
Boxa portabila
02.07.2020 - Nicolae Dan
50
Ruleta
02.07.2020 - Istvanfi Pal
5
Boxa portabila
01.07.2020 - Remus Tolan
50
Ciocan rotopercutor
01.07.2020 - Gheorghe Enasel
100
100
Jacheta
01.07.2020 - Ion Burac
10
Ruleta
01.07.2020 - Daniel Dates
5
Bocanci
01.07.2020 - Arpad Sata
25
Tableta
01.07.2020 - Ovidiu Tihan
100
Bormasina
01.07.2020 - Niculae Sorin
75
Boxa portabila
30.06.2020 - Zsolt Fulop
50
Jacheta
30.06.2020 - Costel Neacsu
10
Bormasina
30.06.2020 - FLORIN AVARVAREI
75
Mixer de mana
30.06.2020 - Florin Suciu
100
100
Ruleta
30.06.2020 - Roland Lorand Radu
5
Tableta
30.06.2020 - Niculae Sorin
100
Bocanci
30.06.2020 - Zsolt Attila Baciu
25
Bormasina
29.06.2020 - Catalin Aldea
75
Bocanci
29.06.2020 - Ionut Radu
25
Boxa portabila
29.06.2020 - Ionut Radu
50
Tableta
29.06.2020 - Ionut Radu
100
Jacheta
29.06.2020 - Alin Sebastian Martinic
10
Ruleta
29.06.2020 - OVIDIU CURCA
5
Bocanci
28.06.2020 - Atila Nagy
25
Tableta
28.06.2020 - Mihaela Visan
100
Ruleta
28.06.2020 - Florinel Macinic
5
Boxa portabila
28.06.2020 - Florentina Vasile
50
Bormasina
28.06.2020 - Izabela Stoica
75
Jacheta
28.06.2020 - Costea Sorin
10
Bormasina
27.06.2020 - Alex Rinjeu
75
Jacheta
27.06.2020 - Ionut Marica
10
Ruleta
27.06.2020 - Petronela Roman
5
Tableta
27.06.2020 - George Stef
100
Boxa portabila
27.06.2020 - Roxana Sandu
50
Bocanci
27.06.2020 - Andreea Dragnea Tudor
25
Ruleta
26.06.2020 - Cosmin Gabriel Sabou
5
Bocanci
26.06.2020 - Daniel Martin
25
Tableta
26.06.2020 - Viorel Dumitru Ionescu
100
Bormasina
26.06.2020 - Dumitru Dane Ani
75
Trotineta electrica
26.06.2020 - Gheorghe cosmin Doicaru
100
100
Jacheta
26.06.2020 - Marcel Ghiman
10
Boxa portabila
26.06.2020 - Marius Jianu
50
Jacheta
25.06.2020 - Irinel Dorgo
10
Tableta
25.06.2020 - Dan Palaghianu
100
Bormasina
25.06.2020 - constantin madalin ganea
75
Boxa portabila
25.06.2020 - Cosmin Pop
50
Ruleta
25.06.2020 - László Kiss
5
Bocanci
25.06.2020 - Sabin Alexandru
25
Ciocan rotopercutor
25.06.2020 - Peter Neamtu
100
100
Tableta
24.06.2020 - Groza Damaris
100
Smart Phone
24.06.2020 - Groza Daniel
100
100
Boxa portabila
24.06.2020 - Cassius Man Cassius
50
Bocanci
24.06.2020 - Temes Lucian
25
Bormasina
24.06.2020 - Hagiu George
75
Ruleta
24.06.2020 - Nicoleta Mocean
5
Jacheta
24.06.2020 - Istvan Fabian
10
Tableta
23.06.2020 - Levente Vegh
100
Bocanci
23.06.2020 - Daniel Barbu
25
Jacheta
23.06.2020 - Ana-Maria Tudor
10
Ruleta
23.06.2020 - Livia Borza
5
Mixer de mana
23.06.2020 - Florin Porumbelu
100
100
Boxa portabila
23.06.2020 - Marius Popa
50
Bormasina
23.06.2020 - Marius Gidea
75
Tableta
22.06.2020 - Suranga Sujith
100
Bocanci
22.06.2020 - Vasile Alin Curmei
25
Bormasina
22.06.2020 - Elena Panfil
75
Jacheta
22.06.2020 - Tudor Vasile Laba
10
Boxa portabila
22.06.2020 - Ionut Avram
50
Ruleta
22.06.2020 - Irinel Dorgo
5
Jacheta
21.06.2020 - Irinel Dorgo
10
Boxa portabila
21.06.2020 - Paula Candroi
50
Ruleta
21.06.2020 - Valentin Ciobotaru
5
Tableta
21.06.2020 - Ana-Maria Tanareanu
100
Bocanci
21.06.2020 - Corina Iuliana Enache
25
Bormasina
21.06.2020 - Robert Dobra
75
Tableta
20.06.2020 - Adrian Gusatu
100
Boxa portabila
20.06.2020 - Flaviu Mache
50
Bocanci
20.06.2020 - Elisei Vlad
25
Ruleta
20.06.2020 - Costel Apetrei
5
Jacheta
20.06.2020 - Sebastian Craciun
10
Bormasina
20.06.2020 - Sebastian Craciun
75
Boxa portabila
19.06.2020 - Florin Tofeni
50
Ruleta
19.06.2020 - SERBAN Marchis
5
Bormasina
19.06.2020 - Istvan Fabian
75
Jacheta
19.06.2020 - Arnold Nagy
10
Bocanci
19.06.2020 - Mihaly Rendi
25
Tableta
19.06.2020 - George Paun
100
Tableta
18.06.2020 - Ionel Florin Mărginean
100
Bormasina
18.06.2020 - Janos Farkas
75
Jacheta
18.06.2020 - Éva Lorenzovics
10
Bocanci
18.06.2020 - Zaharie Todoran
25
Ruleta
18.06.2020 - Mugurel Atimosoaie
5
Playstation 4
18.06.2020 - Claudiu Miti
100
100
Smart TV
18.06.2020 - Cosmin Pop
100
100
100
Boxa portabila
18.06.2020 - Laszlo Orosz
50
Ruleta
17.06.2020 - Florin Chiritescu
5
Ciocan rotopercutor
17.06.2020 - Alexandru Custura
100
100
Bormasina
17.06.2020 - Shammat Abdalla
75
Tableta
17.06.2020 - Attila Bacs
100
Jacheta
17.06.2020 - Niculae Sorin
10
Bocanci
17.06.2020 - Claudiu Baciu
25
Boxa portabila
17.06.2020 - Claudiu Baciu
50
Tableta
16.06.2020 - Ioan Vuc
100
Bormasina
16.06.2020 - Paula Stan
75
Ruleta
16.06.2020 - Ioan Bogdan Mihaila
5
Boxa portabila
16.06.2020 - Gheorghe Began
50
Jacheta
16.06.2020 - Levente Szabo
10
Mixer de mana
16.06.2020 - Cosmin Pop
100
100
Smart Phone
16.06.2020 - Sandor Kacso
100
100
Bocanci
16.06.2020 - Gabriel Pelin
25
Bocanci
15.06.2020 - Vilmos Miklos
25
Ruleta
15.06.2020 - Adrian Grosu
5
Boxa portabila
15.06.2020 - Baricz Szabolcs
50
Tableta
15.06.2020 - Csaba Airizer
100
Smart Watch
15.06.2020 - Csaba Airizer
100
100
Bicicleta electrica
15.06.2020 - Csaba Airizer
100
100
100
Bormasina
15.06.2020 - Paula Stan
75
Jacheta
15.06.2020 - Imre-Csaba Maki
10
Jacheta
14.06.2020 - Marian Muscă
10
Bocanci
14.06.2020 - Marian Muscă
25
Tableta
14.06.2020 - Vasilica Florea
100
Ruleta
14.06.2020 - MARIAN DENIS DUMITRESCU
5
Boxa portabila
14.06.2020 - Hompoth Attila
50
Bormasina
14.06.2020 - Georgel Dumitru
75
Mixer de mana
14.06.2020 - Vasile Susca
100
100
Bormasina
13.06.2020 - Sorinel Adisor Sas
75
Smart Phone
13.06.2020 - Bogdan Lucian Urs
100
100
Tableta
13.06.2020 - Ionut Nicolaescu
100
Ruleta
13.06.2020 - Ionut Alexandru Constantin
5
Jacheta
13.06.2020 - Iulian Grigore Dragoș
10
Boxa portabila
13.06.2020 - Zoltan Lakatos
50
Bocanci
13.06.2020 - Stefan Ionuț Proca
25
Bormasina
12.06.2020 - Zoltan Lakatos
75
Trotineta electrica
12.06.2020 - Gheorghe cosmin Doicaru
100
100
Tableta
12.06.2020 - ruben ionesc
100
Playstation 4
12.06.2020 - Daniela Cristina Tampu
100
100
Bocanci
12.06.2020 - Tibor Benedek
25
Ruleta
12.06.2020 - Gabriel Bîrte Sigartău
5
Boxa portabila
12.06.2020 - Marius Disca
50
Jacheta
12.06.2020 - Catalin Bibita
10
Bocanci
11.06.2020 - Duca Dorin
25
Boxa portabila
11.06.2020 - Adrian ionut Petrușel
50
Tableta
11.06.2020 - Constantin Calin
100
Bormasina
11.06.2020 - Bencze Iosif
75
Jacheta
11.06.2020 - Marius Tomos
10
Ruleta
11.06.2020 - Gog Alex
5
Bormasina
10.06.2020 - Paul Toma
75
Bocanci
10.06.2020 - Cosmin Pop
25
Smart Watch
10.06.2020 - Marius Tomos
100
100
Boxa portabila
10.06.2020 - Irinel Dorgo
50
Ciocan rotopercutor
10.06.2020 - Paula Stan
100
100
Jacheta
10.06.2020 - Ciprian Dumitrean
10
Ruleta
10.06.2020 - Gabriel Popica
5
Tableta
10.06.2020 - Ionut Nicolaescu
100
Tableta
09.06.2020 - Constantin Calin
100
Jacheta
09.06.2020 - Crasneanu Marius
10
Ruleta
09.06.2020 - Ionica Stefan
5
Bormasina
09.06.2020 - Ionica Stefan
75
Boxa portabila
09.06.2020 - Marius-Silviu Crasnic
50
Bocanci
09.06.2020 - Gabriela Cretu
25
Boxa portabila
08.06.2020 - Ioana Blajinschi
50
Tableta
08.06.2020 - Vilmos Miklos
100
Jacheta
08.06.2020 - Dorin Pitas
10
Ruleta
08.06.2020 - Galdean Razvan
5
Bormasina
08.06.2020 - Ghita Birle
75
Bocanci
08.06.2020 - Sergiu-Ioan Moga
25
Boxa portabila
07.06.2020 - Nicolae Ionas
50
Bormasina
07.06.2020 - Gabriela Vancsik
75
Ruleta
07.06.2020 - Vasile Moti
5
Jacheta
07.06.2020 - Ovidiu Tamas
10
Bocanci
07.06.2020 - Claudia Rusu
25
Tableta
07.06.2020 - Groza Daniel
100
Tableta
06.06.2020 - Marius lonut Ghimpu
100
Bormasina
06.06.2020 - Andrei Marinescu
75
Bocanci
06.06.2020 - Schuller Istvan
25
Boxa portabila
06.06.2020 - Szulczer Adrian
50
Ruleta
06.06.2020 - Alexandra Paralescu
5
Jacheta
06.06.2020 - Tibor Mike
10
Playstation 4
06.06.2020 - Grigoras Cosmin
100
100
Boxa portabila
05.06.2020 - Ciprian Dumitrean
50
Bormasina
05.06.2020 - Gheorghe cosmin Doicaru
75
Tableta
05.06.2020 - Horia Sultanii
100
Smart Phone
05.06.2020 - Ionut Luncan
100
100
Bocanci
05.06.2020 - Nicolae Roman
25
Jacheta
05.06.2020 - Bogdan Buta
10
Ruleta
05.06.2020 - Dorin Danciu
5
Bormasina
04.06.2020 - Mihaly Rendi
75
Tableta
04.06.2020 - Csaba Airizer
100
Bocanci
04.06.2020 - Zangar Cosmin
25
Boxa portabila
04.06.2020 - Ovidiu Tamas
50
Ruleta
04.06.2020 - Nicoleta Mocean
5
Jacheta
04.06.2020 - Bogdan Ionuț Oțel
10
Bocanci
03.06.2020 - Ilie Paca
25
Bormasina
03.06.2020 - Vlad Littasi
75
Tableta
03.06.2020 - Simona Sarac
100
Jacheta
03.06.2020 - Claudiu Miti
10
Ruleta
03.06.2020 - Ady tobosaru
5
Boxa portabila
03.06.2020 - Ion Domiloiu
50
Ciocan rotopercutor
02.06.2020 - Paula Stan
100
100
Bormasina
02.06.2020 - Adrian Pop
75
Boxa portabila
02.06.2020 - Ciprian Onu
50
Jacheta
02.06.2020 - Bogdan Schiop
10
Bocanci
02.06.2020 - Daniel Stancuna
25
Ruleta
02.06.2020 - Attila Szabo
5
Tableta
01.06.2020 - Danut Nacu
100
Jacheta
01.06.2020 - arnold molnar
10
Mixer de mana
01.06.2020 - Sergiu German
100
100
Bocanci
01.06.2020 - Laszlo Szabolcs
25
Tableta
01.06.2020 - Varga Hunor
100
Bormasina
01.06.2020 - Dorin Sabau
75
Boxa portabila
01.06.2020 - George Radescu
50
Ruleta
01.06.2020 - Attila Csomor
5